Prezenty na święta dla dzieci

Książka jest zawsze dobrym prezentem dla dziecka, także na święta. Rozwija, bawi i uczy nasze pociechy. Najmłodsi uwielbiają książeczki, które dają im różne wrażenia sensoryczne. Dlatego warto podarować dziecku książeczki z serii “Baw się i dotnij” Grażyny Wasilewicz. 

Prezenty na święta dla dzieci – taniaksiazka.pl – książeczki sensoryczne

Książeczki sensoryczne są uwielbiane już przez niespełna roczne maluchy, starsze pociechy i… dorosłych. Silikonowe faktury do dotykania, zabawne i ciekawe wierszyki oraz barwne ilustracje zachęcają wszystkich do wspólnego czytania.

Dzieci są na różnym etapie fascynacji. Jedne uwielbiają pojazdy, a inne kochają dinozaury. “Baw się i dotnij” to cały zbiór książeczek na różne tematy. Możemy być pewni, że nasze dzieci pokochają którąś z książeczek, albo wszystkie z nich. W kolekcji możemy znaleźć:

– “Pojazdy”,

– “Na łące”,

– “W dżungli”,

– “Na wsi”. 

Książeczki sensoryczne do dotykania dla dzieci

W książeczce “Pojazdy” zobaczymy traktory, żaglówkę, betoniarkę, radiowóz i śmieciarkę. To idealna pozycja dla maluchów, które fascynują się wszystkimi rodzajami pojazdów. Książeczka “Na łące” pokazuje różnych mieszkańców traw i kwiatów. Możemy w niej zobaczyć i dotknąć motyla, myszkę, gąsienicę, żuka i ślimaka. Z łąki możemy przenieść się w świat dżungli. Książeczka “W dżungli” przedstawia dzikie zwierzęta, które są dla dzieci niezwykle interesujące: małpkę, papugę, słonie, krokodyle oraz żółwia lądowego. Ostatnią pozycją jest “Na wsi”. W tej książce dziecko znajdzie krówki, świnki, owce, koguta i kaczki. 

Książeczki mają grube strony, których najmłodsze dzieci nie zniszczą. Barwne ilustracje skupiają na sobie wzrok dzieci. Wierszyki uczą ciekawostek o różnych zwierzętach i pojazdach, a dodatkowo bawią. Nie wiesz, jakie prezenty na święta dla dzieci wybrać? Warto postawić właśnie na książeczki sensoryczne. Możemy być pewni, że maluchy obdarowane na święta takimi książkami przepadną na długi czas. Dotykanie różnych faktur jest dla nich prawdziwą przyjemnością i ciekawą zabawą.

 

About the Author

You may also like these